Luty 2023
Udostępnij:

VII FORUM GREEN SMART CITY


W dniach od 20 do 21 kwietnia 2023 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie przy al. 29 Listopada 46 odbędzie się VII edycja Forum Green Smart City.
Wydarzenie będzie miało formę hybrydową, a transmisja będzie prowadzona na żywo z Centrum Kongresowego URK.

Tematem
tegorocznej edycji Forum Green Smart City jest Zielona Transformacja: Energia – Środowisko– Człowiek. Problematyka VII edycji obejmuje zagadnienia zarządzania miastem i wsią, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii usług społecznych, efektywności energetycznej infrastruktury publicznej, innowacyjności technologii w usługach komunalnych, powierzchni biologicznie czynnych na obszarach miejskich i funkcjonalnych, a także sposobów ograniczania hałasu i poprawy jakości powietrza. Jak co roku konferencja podzielona jest na panele tematyczne i dyskusyjne, obejmujące zagadnienia związane z zieloną transformacją w Smart City i Smart Village, wzbogacone o nowe trendy ekologiczne i technologie zmieniające styl życia w miastach i na wsiach. Zielona transformacja dotyczy każdego człowieka na Ziemi. Chcąc zmienić świat na lepsze, musimy podejmować świadome decyzje dotyczące energii, środowiska i człowieka.

Celem wydarzenia jest wymiana poglądów i doświadczeń pomiędzy władzami samorządowymi, uczelniami, funduszami ochrony środowiska, NGO, przedsiębiorcami oraz mieszkańcami małopolski, wszystkimi zainteresowanymi tematami inteligentnych technologii dla Smart City i Smart Village.
Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Centrum Transferu Technologii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Centrum Innowacji Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Sp. z o.o. oraz Związek Uczelni InnoTechKrak.

PROGRAM DZIEŃ I

PROGRAM DZIEŃ II

 

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
  
Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
Aleja Mickiewicza 21, 31-120 Kraków
rector[a]urk.edu.pl
NIP: 675 000 21 18    REGON: 000001815    ESP: /URKRAKOW/skrytka
  
© 2024 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie